Vrhy/Litters

 

... Pro podrobnosti o jednotlivých vrzích pokračujte výběrem příslušného vrhu v nabídce vlevo ...

 

Důležité informace

Mláďata do nových domovů odcházejí ve věku 7 - 8 týdnů, dle kondice, zdravá (s potvrzením o vyšetření trusu), absolutně soběstačná, s krmivem, na které jsou zvyklá a výbavičkou do začátku. Pokud to uznám za vhodné, nechám si ježka doma delší dobu, abych měla stoprocentní jistotu, že bude v pořádku a zvládne se o sebe sám postarat. Průkaz původu se vyřizuje zpravidla později a je zaslán poštou na Vaši adresu. Vzhledem k tomu, že naše CHS je registrovaná v německém klubu chovatelů ježků EHCE, trvá vydání průkazů původu někdy velmi dlouho.

Vyhrazuji si právo na výběr nového majitele. Může se stát, že nějakého zájemce odmítnu, např. kvůli špatné komunikaci, nedodržení úmluvy, negativní zkušenosti z předchozí komunikace, na základě záporných referencí, podezření z množitelství apod...

Odběr mláďat je možný osobně v Praze, lze je poslat po celé ČR a téměř po celé Evropě. Dávám však přednost osobnímu převzetí, abych mohla ukázat, jakým způsobem s ježkem manipulovat (týká se zejména začátečníků).

!!! Vyhrazuji si právo ponechat si do vlastního chovu kterékoliv u nás narozené mládě !!!

S novými majiteli jsem i nadále v kontaktu a ráda jim se vším poradím, na oplátku budu ráda za informace a fotky ježečků z nových domovů.

Rezervace

VOLNÝ - je možné si ježečka rezervovat

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE - ježek je rezervovaný, ale je možné, že si to zájemce ještě rozmyslí

ZÁVAZNÁ REZERVACE - ježek je definitivně zamluven a není již v nabídce

V NOVÉM DOMOVĚ - mládě je již u svého nového majitele